Telefon: +421 907 755 232 |

Ozvučenie

Nech už ide o podujatie organizované v réžii samosprávy, o hudobný festival alebo ozvučenie koncertov, konferencií, firemných a rodinných podujatí, naša firma je Vám k dispozícii riešeniami šitými na mieru.

Ozvučenie festivalov, mestských podujatí, hudobných skupín

Ozvučenie podujatí zabezpečujeme špičkovými zvukovými systémami značky Martin Audio a RCF. Popri ohromujúcom výkone dokážu očarovať aj excelentným zvukom, zaručujúcim obecenstvu dokonalý koncertný zážitok. Samotný zvukový systém by, samozrejme, nebol postačujúci – naša firma disponuje všetkými doplnkami, ktoré sú potrebné k tomu, aby kapela či hudobná produkcia dosiahla dokonalý sound. Popri najkvalitnejších mikrofónoch, mixážnych pultoch a iných nevyhnutných doplnkoch je Vám k dispozícii aj náš skúsený a ochotný technický personál.

Ozvučenie konferencií

Je samozrejmosťou, že okrem koncertov a programov veľkých rozmerov ozvučujeme aj stredné a malé podujatia. Za uplynulé roky sme zrealizovali množstvo konferencií, mítingov s menším počtom obecenstva, a boli sme spoluúčastníkmi podujatí spojených so spustením alebo ukončením projektov. V takýchto prípadoch najčastejšie používame rýchlo a jednoducho inštalovateľné aktívne reproduktory značky RCF.

Vzhľadom na kompaktné rozmery našej techniky sme schopní zabezpečiť ozvučenie viacerých podujatí súčasne.

Sprostredkovanie umelcov

Počas nášho pôsobenia sme spolupracovali s mnohými známymi umelcami z hudobnej scény, nadviazali sme s nimi dobré vzťahy.

Našim klientom ponúkame možnosť konzultácie v tejto oblasti a sprostredkovania kontaktov na manažérov umelcov či kapiel.

DJ-technika, diskdžokej

Ponúkame na prenájom široký sortiment mixážnych pultov a CD-prehrávačov značky Pioneer. Spoľahlivá technika, výborný stav. Na Vaše spoločenské podujatia zabezpečíme kvalifikovaných, skúsených diskdžokejov vo Vami preferovanom hudobnom žánri, ktorí obstáli na mnohých firemných a súkromných rodinných podujatiach (napríklad narodeninových oslavách), ale aj pred viactisícovým obecenstvom.