Telefon: +421 907 755 232 |

Zastrešenie pódií

Bez zastrešenia je zrealizovanie podujatí v exteriéroch takmer nepredstaviteľné. Zastrešenie poskytuje ochranu pre umelcov a produkciu pred nepriaznivými vplyvmi počasia (slnečné žiarenie, dážď), zároveň umožňuje inštalovanie svetelnej a zvukovej techniky či premietacej steny. Zadnú a bočnú časť javiska zakryjeme čiernym sitom.

Sme pripravení vybudovať zastrešenia rôznych rozmerov – od najmenších až po najväčšie; pomôžeme Vám vybrať vhodný rozmer.

Hliníkové konštrukcie Tomcat sa dajú použiť aj v interiéroch; rozdiel bude len v tom, že vynechaním montáže krycej plachty bude umiestnenie postranných veží variabilnejšie a môžu poslúžiť aj na zavesenie zvukovej a svetelnej techniky.

Zastrešenie je dokonale vhodné pre nasledovné podujatia:

festivaly, koncerty, rodinné oslavy, dni obce, tanečná show.

 Bezpečnosť je pre nás najdôležitejšia – toto úsilie určite oceníte! Podľa platných predpisov sú všetky naše zdvíhacie statívové veže každý rok podrobené technickej kontrole, kým kontrola zastrešenia prebieha v trojročných intervaloch. Disponujeme všetkými potrebnými klasifikáciami a certifikátmi.

>> Pre cenovú ponuku kliknite sem!

Podrobný popis rozmerov strešných konštrukcií

Rozmer: 6 m x 5 m | Max. výška: 5 m

Rozmer zastrešenej plochy: 24-30 m2

Vhodná na realizáciu menších podujatí v exteriéri, koncerty, mediálne podujatia, dni obce.

Rozmer umožňuje zastrešenie menšej hudobnej produkcie či tanečného vystúpenia.

Rozmer: 9 m x 7 m | Max. výška: 6,5 m

Rozmer zastrešenej plochy: 48-54 m2

Vhodná na realizáciu menších podujatí v exteriéri, koncerty, festivaly, mediálne podujatia, dni obce.

Rozmer umožňuje zastrešenie napr. hudobnej produkcie s vyšším počtom vystupujúcich. Ručné dvíhanie strešnej konštrukcie, možnosť nastavenia výšky po centimetroch.

Rozmer: 10 m x 10 m | Max. výška: 7-9 m

Rozmer zastrešenej plochy: 80 m2

Najčastejšie používaná, takpovediac štandardná strešná konštrukcia. Svojimi vlastnosťami a konštrukčným riešením sa takmer úplne zhoduje s väčšou verziou. Nazývame ju aj „štvornohé“ zastrešenie Tomcat. Na krycej plachte je aplikovaná ohňovzdorná vrstva, čím spĺňa aj tie najnovšie bezpečnostné požiadavky.

Rozmer: 12 m x 10 m | Max. výška: 7-9 m

Rozmer zastrešenej plochy: 120 m2

Vďaka svojim excelentným rozmerom zabezpečuje vhodné zázemie pre realizáciu mestských podujatí, koncertov v exteriéri, dni obce a takmer všetky druhy živých vystúpení a produkcií. Reproduktorové sústavy sa dajú zavesiť na vnútornú stranu strešnej konštrukcie, prednú časť stojanového systému môžeme rozšíriť o ďalšie dve statívy, čím vizáž pódia nadobudne nový, príjemnejší charakter.

Doplnkové služby:

Pódium

Strešná konštrukcia a pódium sa u nás dajú objednať aj zvlášť, ale tieto dva produkty sú vo väčšine prípadov úzko spojené. Používame profesionálne hliníkové panely zn. Nivtec s rozmermi 2 x 1 m. Protišmyková vrstva, realizovanie rovného povrchu aj na vlnitom alebo svahovitom teréne. Fixná výška 30 cm alebo možnosť nastavenia výšky v rozmedzí od 60 do 150 cm.

Svetelná technika

Strešná konštrukcia Tomcat 12x10 a 10x10 obsahuje 48 kusov analógových lámp typu PAR 64 s výkonom 1000 W, ktoré sú umiestnené v prednom a zadnom konštrukčnom článku a sú za krátky čas pripravené na použitie. K systému zabezpečíme aj iné druhy koncertných svetiel, rotačných hláv a vizuálnych efektov (dymostroje, hľadáčiky, špeciálne pyrotechnické efekty).