Telefon: +421 907 755 232 |

Osvetlenie

Profesionálne riešenia

Vonkajšie a vnútorné osvetlenie pódií, koncertov a budov, svetelné efekty a „lightshow“.

Disponujeme vynikajúcimi svetelno-technickými zariadeniami na to, aby sme osvetlenie podujatí zrealizovali na Vami požadovanej úrovni.

Vďaka inovatívnemu prístupu našich mladých, kreatívnych kolegov, dokážeme byť v tomto smere stále originálni.

V prípade záujmu Vám poskytneme 3D návrhy a vizualizácie.

3D vizualizácia

Vzhľadom na to, že väčšina ľudí sú vizuálne typy, stáva sa, že si nedokážu predstaviť, ako budú nami navrhnuté technické riešenia fungovať na mieste podujatia.

Pomocou najnovších softvérov Vám náš kolega pripraví trojdimenzionálnu vizualizáciu so zachovaním mierok, vďaka čomu môžeme korigovať koncepciu osvetlenia v prípravnej fáze podujatia.

Tradičné analógové osvetlenie

V prípade, že uprednostňujete jednoduchosť, na akciách Vám odporúčame použiť nasledovné reflektory, prípadne ich kombináciu: PAR56, PAR64, divadelné PC, profilové reflektory s mriežkou, svetlomet so stupňovou šošovkou (Fresnel spotlight).

Na ovládanie výkonu a intenzity osvetlenia požívame vysoko výkonné regulátory osvetlenia – „dimmery“.

Ak je umiestnenie svetelnej techniky problematické, odporúčame montáž svetelných mostov zn. Tomcat s nastaviteľnými rozmermi.

Bezpečné dvíhanie reflektorových systémov zabezpečujeme ručnými a motorom poháňanými zdvíhacími zariadeniami, ktoré sú pravidelne podrobované technickej kontrole.

Inteligentné osvetlenie

Držíme krok s technologickým vývojom, preto disponujeme viacerými rotačnými hlavami založenými na LED-technológii. Ich výhodou je, že vďaka nižšej spotrebe elektrickej energie sa lepšie uplatnia na podujatiach organizovaných v sálach, prípadne športových halách. V exteriéri používame tieto technické prostriedky v kombinácii s tradičnými reflektormi, aby sme dosiahli požadovaný efekt.

Ovládací pult

Ovládanie analógových a inteligentných lámp zabezpečujeme ovládacími pultmi. Pomocou nich nastaví, naprogramuje a ovláda svetelnú techniku náš kolega počas podujatia.

Naši profesionálni odborníci úspešne zvládli rôzne druhy podujatí – módne prehliadky, divadelné produkcie, hudobné festivaly atď.